BEYOND EXCELLENCE LIFETIME LIST/TURKISH/UNITED STATES.

 LADY ELIZABETH TOWNSEND1 saniye önce
   
 21 Mayıs 2017 TÜRK / ABD GÜNCELLEMELERİ
  
 Merhaba! Herkese sana Türk / ABD güncellemeleri getiriyoruz. 2017-2020 Yaşam Boyu Ötesinde Mükemmeliyet Listesi ve YouTube Kanalları için yaklaşık 25 yuva kaldı.   
 Ancak, diğer kanalların video kanalları, diğer Lady Elizabeth Lifetime Beyond Excellence'ın da kabul edilmesi ve yerleştirilmesi için film kanalları var.
  
 Ancak, hediyelerinizi ve yeteneklerinizi kaydetmekte özgürsünüz ve kendisi gibi her biri üzerinde dua ediyoruz; seçtiğimiz ve ruhumuzda duyduğumuz şeyler, bazılarınız otomatik olarak listeye nasıl yerleştirildiğinizdir. Bu hayatta ödüllerinizi ve övgülerinizi alabilirsiniz, ancak hediyeleriniz ve yetenekleriniz sizin ve sizin için olanlarsa, bu, bu hayatta kazandığınız ödül ve işinizin sizi inandıkça doğacak hayat olacaktır. Bunlar ödül kazanmak için büyük bir başarı, ancak evrendeki Tanrı, işinize onay vermezlerse, dünyevi ödülleriniz var.   
 Ne kadar büyük olursa olsun ve ne kadar para kazandıysanız sonunda bir şey ifade etmezsiniz.
  
   
 Yeryüzündeki insanlara kutsamak için hediyeler ve yetenekler verdi.
  
   
  
 Kusursuz, disiplinli ve dünya sahnesindeki teslimatları olan Lifetime Beyond Excellence dünya standartlarındaki aktörler Tanrıdan başını salladı.
  
  
   
 Bu kişiler yalnızca aktörler, şarkıcılar, söz yazarları, üreticiler, yazarlar, filmler, videolar değil, aynı zamanda tanınan bir dünya mesajı taşımayı seçtiler.
  
 Bazıları vefat etmiş olsalar bile, dünya standartlarındaki aktörler, yazarlar, yapımcılar, film, müzik, video, yapımlarda yargıya varmak için gönderildik, fakat yeryüzünde bir iz bırakıp işaretini bıraktılar.   
 Şimdi bunlardan bazıları 2017-2020 Listesindeki Ömür Boyu Ötesi Mükemmeliyet Listemize yerleştiriliyor.
  
 Yerleştirme, 2020'ye kadar devam edecektir. Kategoriler (Müzik, Videolar / Kısa Film klipleri / Filmler / Kısa Vermont, Haftalık Seriler). İsteğe bağlı malzemeler yok, yasadışı, küfür, kaba dil yok. E-postayı kabul ettiğimizden emin değilim: info
  
 ladyelizabethtownsend.com
  
   
 Müzik kabul ediyoruz: Ülke, R * B, İncil, Halk seçildi. Her şey yasadışı malzeme temizlemiyor.
  
 Eğer listedeyseniz, kalbimizde duyduğumuza göre otomatik olarak seçilirsiniz ve ruhumuz dinlemek ve yargılamak için gayretli davranırız.   
  
 Sanat ve Eğlence alanındaki her milyondan fazla hayat, ancak bu listeler Kralların Kralı ve Lordların Efendisi tarafından tanınanlar içindir.
  
  
 Ben Lady Elizabeth Kral'ın ve onun Egemenliğinin mirasçısıyım ve bana yapması için söylediği şeyi yapıyorum. Bazılarının listemizde olmayan listede olması gerektiğini düşünebilirsiniz. Onları web sitemize kayıt edebilir veya müzik, video, kısa klibi filmlerini gönderebilir, filmlerin ya da haftalık serilerin yazar ve yapımcılarının adını bize gönderebilirsiniz.   
 Listemize otomatik olarak veya kategorilerimizden birine yer vermezseniz $ 5.00 kayıt ücreti.
  
  Lady Elizabeth
  Kral ve Krallığı'nın varisidir.
   
 Teşekkür ederim.
  
  Bu listeler hızlı doluyor, bu yüzden ilk önce listenizde olup olmadığına bakmak için listeye eklenmek istersiniz.
   
  
  
 Lütfen isminizin kaldırılmasını isterseniz yerleşim yapmak isteyen birinin yerini belirlemek için derhal bizimle iletişime geçin.
  
  
  
   
 Amerika Birleşik Devletleri, dünyanın dört bir yanındaki en büyük Emmy ve Grammy kazananlarının birçoğuyla birçok büyük aktör, yapımcı, yazar, video, müzik ile yüzyıllar boyunca dünya sahnesine egemen olmuştur.
  
 Şimdi bu listemiz sadece düşüncelerimizle ilgisi yoktur, ancak Tanrı bu bireylerin ve Yaşam Boyu çalışmalarının yeryüzünde farkına varmıştır.   
 İncilimiz bize onur ödevi vermemiz gerektiğini söyler.
  
 Müziğinizde, filmlerinizde ve videolarınızda gördüğümüz ve duyduğumuz bilgilere göre ve dünyaya taşıdığınız mesaj doğrultusunda seçeceğiz; teslimat, mükemmellik ve disiplin, sizin nasıl eklendiğiniz ve listelendiğinizdir.   
 Birçoğu otomatik olarak listede yer alıyor ve çalışmalarında bu kişilerin Hayat Boyu Ötesinde Mükemmellik Listesi Listesine yerleştirilmiş olduğunu fark ettiler.
  
 Bununla birlikte, şu anda dünya sahnesinde öne çıktıklarından dolayı çoğunlukla Türk Kardeşlerinize ve kız kardeşlerine odaklanıyoruz. Onlar dünya lideridir ve ilk önce dünyayı canlandırıcı ve büyüleyici ve dünyayı dünya platformlarına teslim ederek etkilemektedir.   
 Onlar liderliği ele geçirirler ve Bir numaralı Dünya Sineması Oyuncuları, Yapımcıları, Yazarları, Müzik ve Videolar ile Büyük Dünyaya mesajlarını gönderirler.
  
 Bir hediyeniz veya yeteneğiniz varsa ve bu Ömür Boyu Ötesinde Mükemmellikte olması gerektiğine inanıyorsanız, Alıcıların Listesi, kısa film kliplerinizi en fazla 4 dakika uzunluğa, müzik, videoya vb. Gönderin. Listemizin üzerinde dua ediyoruz ve ne duyuyoruz? Hakim ve yeryüzünde Yaşam Boyu eseriniz için adil ve titizlikle bir tanıma aramaya çalışıyoruz. Bu ciddi İşler Filmlerinizi izlemek için çok zaman harcıyor ve bazı Türk şovlarının 150 bölüm veya daha fazlasını taşıdığından, sabırlı davranabilmemiz için iki kez izlememiz gerektiği için lütfen sabırlı olun. Dil Türk'se de ruhumuz bunu alıyor ve açıkça anlıyor. Evet, ben Tanrı'ya sordum, mümkün olan her şey benimle mümkün olduğunu söyledi

Do you have a gift or a talent that you believe can or has been a world changer? Join the Lady Elizabeth TURKISH/UNITED STATES/ BEYOND EXCELLENCE LIST for 2017-2020/ Music, Movies, writer's, producers for film, television, videos, and Artist. We are predominantly judging Films and Movies, Music of these World Class Changers of our Turkish brothers and sisters, while we are adding world lifetime Beyond Excellence from the United States to this list.

These world changers have offered their gifts on the world's largest platforms and have touched lives in the earth. We're looking and accepting all genres of music, videos, preaching messages if it relates to music gifts and talents those Artist, Musicians, Writer's, producers of music for film and television.

If you think your gift or talent is Beyond Excellence and has changed lives and impacted the world, make your video or music known to us on YouTube. Lady Elizabeth Townsend. See our Website Http:// www.ladyelizabethtownsend.com
Email: http://info@ladyelizabethtownsend.com

I'M THE DIRECTOR LADY ELIZABETH HEIR TO THE KING AND HIS KINGDOM.

Three-time author on Amazon.com with novels in over 300 countries worldwide. 
The true autobiography of Lady Elizabeth Townsend MY KING JESUS AND CD I FIND NO FAULT IN MY KING JESUS.

IF YOU HAVE BEEN AUTOMATICALLY SELECTED AND ARE ON THE LIST YOU NEED NOT REGISTER. YOU MADE THE WORLD'S BEYOND EXCELLENCE LIST OF ALL TIME.

IF You're NOT ON THE LIST, THERE IS A $5.00 NON-REFUNDABLE REGISTRATION FEE FOR A WORLD LIFETIME SLOT AS A BEYOND EXCELLENCE ENTERTAINMENT LIST. IF FOR ANY REASON YOUR MUSIC, FILM, MOVIES, VIDEOS DOES NOT MAKE OUR LIST BY 2020 YOU CAN CHOOSE A FREE GIFT FROM OUR WEBSITE OR AMAZON.COM

We guarantee we will view all videos and music and prayed over your place to be listed. If you don't make our list it not because you don't have a gift or talent, it just we judge according as the Lord has CHOSEN YOU NOT ME.

SEE OUR LADY ELIZABETH TOWNSEND WEBSITE SEND YOUR MUSIC OR VIDEO BY EMAIL.
http://info@ladyelizabethtownsend.com 
Http ://www.ladyelizabethtownsend.com
No, elicit materials of music or videos 
IF YOUR UNSURE EMAIL US FIRST. NO UNSOLICITED MATERIAL WILL BE EXCEPTED. NO EXCEPTIONS

Our ears are open to the King and his will in the earth helping us in all of the selection of individuals that takes their respective place on our Beyond Excellence list.

HE HAS CHOSEN ACCORDING TO HIS OWN WILL. I MAY OR MAY NOT AGREE BUT ONCE I HEAR YOUR MUSIC or VIDEO AND SOUND, THE KING SAYS CHOSEN. SO THERE YOU HAVE IT. THIS INCLUDES Writers FOR MUSIC, FILM, ARTIST AND ENTERTAINMENT.

WHILE THE UNITED STATES HAS DOMINATED THE WORLD STAGE FOR CENTURIES, IN FILM AND MUSIC THERE IS ANOTHER FORCE THAT HAS TAKEN THE WORLD FIRST PLACE STAGE TURKISH MOVIES AND MUSIC IS #1 FLAWLESS IN WORLD CLASS ACTING AND CAST OF ACTORS, writers AND Producers OF MUSIC/MOVIES. WE ARE JUDGING THESE BEYOND EXCELLENCE TALENTS THAT HAS A MESSAGE AND CAN OR HAS MOVED MIND, SOUL, GIFTS, SPIRIT AND BODY.

WE ARE HEIR TO THE KING AND HIS KINGDOM AND OUR VOTE COUNTS, JUDGING ALL MUSIC, SOUNDS, TALENTS ACCORDING TO HIS WILL, AND THE GIFT HE HAS BESTOWED UPON YOU THE INDIVIDUAL.

WHILE YOU MAY HAVE RECEIVED PHYSICAL AWARDS AND ACCOLADES FOR YOUR GIFTS OR TALENTS, THE GREATEST GIFT YOU CAN OBTAIN IN THIS LIFE AND THE LIFE TO COME, THE KING HAS TAKEN NOTICE AND GIFTS, TALENTS, AND YOUR WORK FOLLOWS YOU.

NOW LEADING THE TURKISH WORLD LIFETIME BEYOND EXCELLENCE IS OZCAN DENIZ AND HATICE SENILE, BUGUM KUTZ, FOR KADERIMIN GUN AND YOU ARE MY HOME, WITH EVIM, SENSIN, AND OZCAN DENIZ. YOU'LL HAVE TO CATCH THEM IN FILM, MUSIC OR VIDEO THEY ARE TRULY BEING RECOGNIZED AS WORLD CHANGERS. IF You're GOING TO FIND A PLACE ON THE BEYOND EXCELLENCE LIST.

 

TAKING THEIR PLACE ON OUR LIST IN THE UNITED STATES : WILLIE NELSON, GEORGE JONES, PASTY CLINE,CARRIE UNDERWOOD, ARETHA FRANKLIN, ANITA WILSON,SHIRLEY CEASAR, CE CE WINANS,LORETTA LYNN,BOYS2MENZ,DOLLY PARTON, DOTTIE RAMBO,VINCE GILL,NATE KING AND NATALE COLE,GLADLY KNIGHT, TINA TURNER, DIONNE WARWICK, WILSON PICKETT, B.B. KING, CANDI STATON, BETTY JEAN ROBINSON,REBA MCINTIRE, MARY, MARY,WHITNEY HOUSTON, MICHEAL JACKSON, DIANA ROSS, OZCAN DENIZ, HATICE SENDIL EVIM SENSIN,SHAINA TWAIN,CELINE DION,DONNIE MCCLURKIN, RANCE ALLEN, WILLIAMS BROTHERS,DIANE CANNON,LADY ELIZABETH TOWNSEND, FANTASIA BARRINO,TEMPTATIONS, SMOKEY ROBINSON, TAMMY WYNETTE.

 

NOW ARE YOU GOING TO TAKE YOUR PLACE ARE YOU GETTING NOTICE BY THE KING OF KINGS AND LORD OF LORDS. WE ONLY HAVE 5000 WORLD BEYOND EXCELLENCE SLOTS WILL YOUR NAME MAKE THE LIST FOR ALL TIME. YOUR MUSIC AND VIDEO IS PLAYING NIGHT AND DAY TO THE WHOLE WIDE WORLD. ONCE You're ON OUR WORLD BEYOND EXCELLENCE LIST. ALL ARTIST, TALENTS IN MUSIC AND VIDEO, FILM IS BEING RECOGNIZED.

TAKING THEIR PLACE ON OUR LIST IN THE UNITED STATES : WILLIE NELSON, GEORGE JONES, PASTY CLINE,CARRIE UNDERWOOD, ARETHA FRANKLIN, ANITA WILSON,SHIRLEY CEASAR, CE CE WINANS,LORETTA LYNN,BOYS2MENZ,DOLLY PARTON, DOTTIE RAMBO,VINCE GILL,NATE KING AND NATALE COLE,GLADLY KNIGHT, TINA TURNER, DIONNE WARWICK, WILSON PICKETT, B.B. KING, CANDI STATON, BETTY JEAN ROBINSON,REBA MCINTIRE, MARY, MARY,WHITNEY HOUSTON, LADY ELIZABETH TOWNSEND, FANTASIA BARRINO,TEMPTATIONS, SMOKEY ROBINSON, TAMMY WYNETTE. OUR YOU GOING TO TAKE YOUR PLACE ARE YOU GETTING NOTICE BY THE KING OF KINGS AND LORD OF LORDS. WE ONLY HAVE 500 WORLD BEYOND EXCELLENCE SLOTS WILL YOUR NAME MAKE THE LIST FOR ALL TIME. YOUR MUSIC AND VIDEO IS PLAYING NIGHT AND DAY TO THE WHOLE WIDE WORLD. ONCE You're ON OUR WORLD BEYOND EXCELLENCE LIST. ALL ARTIST, TALENTS IN MUSIC AND VIDEO, FILM IS BEING RECOGNIZED.

WILLIE NELSON, GEORGE JONES, PASTY CLINE,CARRIE UNDERWOOD, ARETHA FRANKLIN, ANITA WILSON,SHIRLEY CEASAR, CE CE WINANS,LORETTA LYNN,BOYS2MENZ,DOLLY PARTON, DOTTIE RAMBO,VINCE GILL,NATE KING AND NATALE COLE,GLADLY KNIGHT, TINA TURNER, DIONNE WARWICK, WILSON PICKETT, B.B. KING, CANDI STATON, BETTY JEAN ROBINSON,REBA MCINTIRE, MARY, MARY,WHITNEY HOUSTON, LADY ELIZABETH TOWNSEND, FANTASIA BARRINO,TEMPTATIONS, SMOKEY ROBINSON, TAMMY WYNETTE. OUR YOU GOING TO TAKE YOUR PLACE ARE YOU GETTING NOTICE BY THE KING OF KINGS AND LORD OF LORDS. WE ONLY HAVE 500 WORLD LIFETIME BEYOND EXCELLENCE SLOTS WILL YOUR NAME MAKE THE LIST FOR ALL TIME. YOUR MUSIC AND VIDEO IS PLAYING NIGHT AND DAY TO THE WHOLE WIDE WORLD. ONCE You're ON OUR WORLD  LIFETIME BEYOND EXCELLENCE LIST. ALL ARTIST, TALENTS IN MUSIC AND VIDEO, FILM IS BEING RECOGNIZED.

ARE YOU GOING TO FIND A PLACE ON THE LIFETIME BEYOND EXCELLENCE LIST?

 

TAKING THEIR PLACE ON OUR LIST IN THE UNITED STATES : WILLIE NELSON, GEORGE JONES, PASTY CLINE,CARRIE UNDERWOOD, ARETHA FRANKLIN, ANITA WILSON,SHIRLEY CEASAR, CE CE WINNIONS,LORETTA LYNN,BOYS2MENZ,DOLLY PARTON, DOTTIE RAMBO,VINCE GILL,NATE KING AND NATALE COLE,GLADLY KNIGHT, TINA TURNER, DIONNE WARWICK, WILSON PICKETT, B.B. KING, CANDI STATON, BETTY JEAN ROBINSON,REBA MCINTIRE, MARY, MARY,WHITNEY HOUSTON, LADY ELIZABETH TOWNSEND, FANTASIA BARRINO,TEMPTATIONS, SMOKEY ROBINSON, TAMMY WYNETTE. OUR YOU GOING TO TAKE YOUR PLACE ARE YOU GETTING NOTICE BY THE KING OF KINGS AND LORD OF LORDS. WE ONLY HAVE 5000 WORLD BEYOND EXCELLENCE SLOTS WILL YOUR NAME MAKE THE LIST FOR ALL TIME. YOUR MUSIC AND VIDEO IS PLAYING NIGHT AND DAY TO THE WHOLE WIDE WORLD. ONCE You're ON OUR WORLD  LFETIME BEYOND EXCELLENCE LIST. ALL ARTIST, TALENTS IN MUSIC AND VIDEO, FILM IS BEING RECOGNIZED.

OZCAN DENIZ AND HATICE SENILE, BUGUM KUTZ, FOR KADERIMIN GUN AND YOU ARE MY HOME, WITH EVIM, SENSIN, AND OZCAN DENIZ. YOU'LL HAVE TO TALKE NOTICE OF THEM, THOUGH IT TURKISH IT IS BEYOND EXCELLENCE IN FLAWLESS IN MUSIC AND PERFORMANCE. WORLD CHANGERS. GOD HAS TAKEN NOTICE OF THEIR WORK ON THE WORLD PLATFORM AND YOURS IF YOU ARE LISTED FROM THE UNITED STATES.

 

NOW You're GOING TO FIND A PLACE ON THE LIFETIME BEYOND EXCELLENCE LIST. TAKING THEIR PLACE ON OUR LIST IN THE UNITED STATES : WILLIE NELSON, GEORGE JONES, PASTY CLINE,CARRIE UNDERWOOD, ARETHA FRANKLIN, ANITA WILSON,SHIRLEY CEASAR, CE CE WINANS,LORETTA LYNN,BOYS2MENZ,DOLLY PARTON, DOTTIE RAMBO,VINCE GILL,NATE KING AND NATALE COLE,GLADLY KNIGHT, TINA TURNER, DIONNE WARWICK, WILSON PICKETT, B.B. KING, CANDI STATON, BETTY JEAN ROBINSON,REBA MCINTIRE, MARY, MARY,WHITNEY HOUSTON, LADY ELIZABETH TOWNSEND, FANTASIA BARRINO,TEMPTATIONS, SMOKEY ROBINSON, TAMMY WYNETTE. OUR YOU GOING TO TAKE YOUR PLACE ARE YOU GETTING NOTICE BY THE KING OF KINGS AND LORD OF LORDS? WE ONLY HAVE 500 WORLD LIFETIME BEYOND EXCELLENCE SLOTS WILL YOUR NAME MAKE THE LIST FOR ALL TIME. YOUR MUSIC AND VIDEO IS PLAYING NIGHT AND DAY TO THE WHOLE WIDE WORLD. ONCE You're ON OUR WORLD BEYOND EXCELLENCE LIST. ALL ARTIST, TALENTS IN MUSIC AND VIDEO, FILM IS BEING RECOGNIZED.

 

NOW WE LOOK TO SEE IF YOU'RE GOING TO TAKE YOUR PLACE ARE YOU GETTING NOTICE BY THE KING OF KINGS AND LORD OF LORDS. WE ONLY HAVE 500 WORLD BEYOND EXCELLENCE SLOTS WILL YOUR NAME MAKE THE LIST FOR ALL TIME. YOUR MUSIC AND VIDEO IS PLAYING NIGHT AND DAY TO THE WHOLE WIDE WORLD.

 

ONCE YOU'RE ON OUR WORLD BEYOND EXCELLENCE LIST. ALL ARTIST, TALENTS IN MUSIC AND VIDEO WILL RECEIVE A BEYOND EXCELLENCE LAPEL PIN FROM THE LADY ELIZABETH BEYOND EXCELLENCE TEAM BY 2020. or YOU CAN RIGHT CLICK ON THE LIFETIME BEYOND LOGO ON OUR WEBSITE AND PRINT IF YOU CHOOSE TO PRINT AND FRAME IT.

 

PLEASE NO UNSOLICITED MATERIALS, NO PROFANITY, NO ELICIT VIDEOS, OR MUSIC WILL BE EXCEPTED PLEASE EMAIL US IF YOU ARE NOT SURE.

BLESSINGS HOPE YOU JOIN US.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EXCELLENCE/REGISTER

 

 

 

 

 

 

IF YOU ARE AUTOMATICALLY LISTED YOU NEED NOT REGISTER JUST LEAVE US YOUR INFORMATION OR EMAIL IF YOU WOULD LIKE A PHYSICAL LABEL PIN. OR RIGHT CLICK ON PICTURE PRINT OUT AND FRAME FOR YOUR RECORDS.  JUST THIS LIST DAILY AS MANY ARE BEING ADDED AND YOUR MUSIC, VIDEOS, FILM IS BEING PLAYED 24 HOUR FROM ONE OF OUR LADY ELIZABETH TOWNSEND LIFETIME BEYOND EXCELLENCE CHANNEL ON YOUTUBE.

NEWS PRESS RELEASE! GOSPEL ARTIST 2017.  BEYOND EXCELLENCE

https://soundcloud.com/arafat-nzaba/i-find-no-fault-in-my-king

Lady Elizabeth Townsend, the gospel singer/composer, has been writing and singing from the heart for a very lengthy time. Singing and songwriting have been a gift from God that she developed as a young child raised in the Church. As Lady Elizabeth Townsend grew older, she began to write songs that displayed a powerful message, a passion for love but still a simplistic enough approach that reaches all those hurting and suffering in our World today.

She has recently released "I Find No Fault In My King Jesus" that was produced by Lady Elizabeth at Express Rainbow Studio in Washington State. As she first gave her life over to the Lord, "I Find No Fault In My King Jesus" was the first song the Lord gave her to create and through this composition, her whole life has changed for the better. "In the world in which we currently live, people are finding fault with everything, from our Government to the President. However, now I know without a doubt why the Lord gave me this song and why He had me wait for years to release it. It was to bring hope and healing to many who are hurting and suffering in our world," says Lady Elizabeth Townsend.

Lady Elizabeth Townsend began her professional music career at the age of 28 but by the age of 40, lost her voice due to a thyroid disease. She then undertook to care for the elderly and continued to write music, as well as a book called "My King Jesus" which is currently available on Amazon throughout 90 countries worldwide. The book, "My King Jesus" discusses her songwriting growth, the music, her personal life, and how she came to have a personal relationship with her Lord and Savior, Jesus Christ.

As of recently, her voice has returned and Lady Elizabeth Townsend has commenced singing and performing once again. She has completed two recent music shows featuring her song "I Find No Fault In My King Jesus" and those opportunities have to lead to a few music contract offerings but Lady Elizabeth Townsend has decided to wait for the right timing and leaves that decision to God.


"I Find No Fault In My King Jesus" can be purchased at 

You can find more information on Lady Elizabeth Townsend at the following links:

www.ladyelizabethtownsend.com
www.reverbnation.com/MyKingJesus
www.twitter.com/LadyElizabethWA
www.youtube.com/watch?v=UauBcl9dH0c
www.facebook.com/pages/MusicMyKingJesus/191718380961105

 

 

 

11 Haziran 2017

Mükemmellik Alıcı Listesi'ne ötesinde bizim Lifetime'da misiniz.
Tüm Türk Müzik, Film, Video, Üreticileri, Yazarlar, Diğer.
Leydi Elizabeth Townsend Bakanlığı'ndan Kişisel Tee-Shirt artık kullanılabilir. Onların hediyeler ve yetenek bizim web sitesine bakın için birini aday göstermek isterseniz. Şimdi Temmuz ayında alacaksınız Tee-shirt sipariş etmek. Teşekkür ve kutsuyor.

TO PURCHASE TEE-SHIRTS CLICK OR PASTE LINK.

https://www.bonfire.com/ladyelizabethbeyondexcellence/

 

IF YOU OUR A RECIPIENT OF OUR LIFETIME BEYOND EXCELLENCE LIST, PLEASE CONSIDER ORDERING YOUR TEE-SHIRTS TODAY. WE ARE AN OUTREACH MINISTRY WE HELP WITH BIBLES IN AFRICA, WE ARE FEEDING THE CHILDREN IN HATTIE, AND WORLD EVANGELISM. BLESSINGS.

GOD BLESS

DIRECTOR: LADY ELIZABETH TOWNSEND.

 

 

 

http://mi2n.com/press.php3?press_nb=180443

http://www.Reverbnation.com/mykingjesus/

LADY ELIZABETH TOWNSEND.  

 

 

 

Copyright Music B.M.I Licensing Company. If you are downloading this song or music be sure you respect the music copyright laws to prevent the artist from suing you over copyright infringement laws.

 

 

 

 

 

Copyright©2017.

All Rights Reserved. ®